Alternatief idee klein trouwen corona
Hiervoor heeft GeregistreerdPartners.nl een samenwerking met een aantal toprestaurants in Noord-Nederland waar jullie de geregistreerd partnerschap kunnen aangaan en feestelijk kunnen beklinken met een toost en afsluiten met een etentje.
Conform de huidige coronamaatregelen betekent dit dat jullie samen met jullie 2 getuigen, plaats mogen nemen aan één tafel (maximaal 4 personen per tafel, waarvan je niet allemaal tot hetzelfde huishouden hoeft te behoren). Vervolgens worden jullie gastvrij onthaald met koffie en/of thee, waarna buitengewoon ambtenaar van de burgerlijke stand alles in gereedheid brengt voor het officiële gedeelte. Het tekenen van de partnerschapsakte wordt omlijst door een persoonlijke & originele speech, die jullie uiteraard kunnen live streamen zodat al jullie familie en vrienden er toch bij kunnen zijn. Nadat de handtekening van jullie en jullie getuigen op de akte staat, toosten jullie met zijn vieren met champagne en genieten jullie vervolgens van een heerlijke all-in lunch of diner die uit meerdere gangen bestaat en wordt afgesloten met koffie/thee en friandises.
Al met al dus een gepast en veilig feestelijk samenzijn voor het vieren van de liefde. Natuurlijk kunnen jullie dit bijzondere moment laten vereeuwigen door mooie foto’s of een mooie video. Op een later moment kunnen jullie dan alsnog met elkaar trouwen. Wellicht is het mooi om hiervoor dezelfde datum te kiezen om jullie officiële liefdesverbintenis dan groots te vieren.
Zin in deze heerlijke, veilige & feestelijke viering van de liefde? Vraag nu vrijblijvend een offerte aan of maak direct een afspraak voor een persoonlijk advies.